مدیکال لامپ
  • English (English)

  • اللهم ارزقني من فضلک رزقا حسنا واسعا حلالا طيبا
  • قوانین و مقررات

توضیح در مورد بخش ورود اعضاء

لطفا" قبل از شروع اولین خرید اینترنتی در قسمت ورود اعضاء ثبت نام فرمایید- روی کلمه ثبت نام کلیک فرمایید- این ثبت نام یک بار برای همیشه انجام خواهد شد و برای خریدهای بعدی نیاز به ثبت نام مجدد نخواهید داشت. ضمنا" پس از هر عملیات خرید اینترنتی با تلفن  92 92 92 33 - 021  تماس حاصل بفرمایید تا در ضمن اطلاع ار خریدتان، جهت ارسال لامپ های درخواستی شما نیز اقدام گردد.

ورود اعضاء

كاربران آنلاين
بازدید امروز
بازديد ديروز
بازديد هفته گذشته
بازديد ماه گذشته
بازدید کل
بیشترین بازدید
                                           

قوانین و مقررات

کلیه اصول و روش های شرکت مدیکال لامپ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا" مشتری نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با مشتری است.ثبت، پردازش و ارسال سفارش

-  تمامی مبالغ سفارش بصورت پیش پرداخت انجام می شود. بدین معنی که پیش از ارسال، کل مبلغ سفارشات باید از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شود.

  -  ساعت کار شرکت مدیکال لامپ در قسمت  " تماس با ما" در سایتمان نوشته شده است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده، در طول ساعات کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. شرکت مدیکال لامپ به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.


 -  شرکت مدیکال لامپ همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در شرکت مدیکال لامپ به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای شرکت مدیکال لامپ محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ  پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. -  شرکت مدیکال لامپ مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای شرکت مدیکال لامپ محفوظ است.


 در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت  و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت شرکت مدیکال لامپ، حق بی اثر نمودن سفارش  و خرید انجام شده توسط مشتری،  برای شرکت مدیکال لامپ محفوظ است. شرکت مدیکال لامپ در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت شرکت مدیکال لامپ می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و  در این خصوص  ادعایی نخواهد داشت.

 مشتریان باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود و یا قبل از آن در سایت ما ثبت نام کرده، فرم ثبت نام را با اطلاعات صحیح و کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش مشتری قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند.
خسارت در هنگام حمل و نقل

 شرکت مدیکال لامپ همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب مشتری و اعلام بارنامه مرسوله (اطلاع رسانی از طریق سرویس تلگرام) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و بازرگانی ام ام جی اس هیچگونه مسئولیتی نسبت به پیگیری و جبران خسارت ندارد.

 -  لازم به ذکر است که هزینه حمل بر عهده‌ی مشتری می باشد که بصورت پسکرایه توسط مشتری در مقصد پرداخت خواهد شد.عودت کالا -   از آنجایی که عمده محصول ارائه شده توسط این سایت، لامپ می باشد و لامپ ها و کالاهای ارائه شده توسط این شرکت شامل گارانتی نمی باشند. لذا در هیچ شرایطی برگشت و عودت کالا نداریم.

- مسئولیت اشکال‏‌هایی که در اثر استفاده نادرست مشتری از کالا ایجاد شود، به عهده مشتری می باشد.

- مسئولیت آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل به عهده شرکت مدیکال لامپ نمی باشد.

کالا های ارائه شده شامل گارانتی طول عمر نمی باشند.

تنها در یک صورت شرکت مدیکال لامپ  قبول به عودت کالا می کند که لامپی در لحظه نخست و از ابتدا روشن نشود و یا کالایی در لحظه نخست و از ابتدا کار نکند به شرطی که شامل شرایط ذکر شده در بالا نباشد. مشتری موظف است در این حالت، مشکل کالای خود را ظرف حداکثر 24 ساعت بعد از تحویل کالا به یکی از طرق ارتباطی(تلفن، sms ، تلگرام و ...) به این شرکت اطلاع دهد و عدم اطلاع ظرف مدت تعیین شده به منزله سالم بودن کالا تلقی شده و پس از آن شرکت مدیکال لامپ هیچگونه مسئولیتی نسبت به قبول عودت کالا ندارد.

                                                                             کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت مدیکال لامپ (شرکت لامپ پزشکی تهران) می باشد.

                                                                              ©2010- 2024  MEDICALAMP CO., LTD.